Hliník

ako jeden z najpokrokovejších materiálov je pevný, elegantný a trvanlivý, extrémne odolný voči poveternostným vplyvom, neprekáža mu vlhkosť, svoje vysoké úžitkové vlastnosti si zachováva po celé desaťročia.
Hlinikové systémy na presklené fasády sú ideálnym spojenim designu a funkčnosti. Hlinik je elegantný a pevný, odolný voči poveternostným vplyvom, svoje užitkové vlastnosti si uchováva po desatročia.www.oknadverefasady.sk-fasada-alumil m65www.oknadverefasady.sk-fasada-alumil m65


 

Hliníkové systémy a presklené fasády

prinášajú komplexné riešenie pre projekciu, výrobu a rekonštrukciu otvorových stavebných výplní a ľahkých obvodových plášťov. A tiež pre budovanie hliníkových presklených stien. Ponuka zahŕňa neizolované (interiérové) hliníkovej konštrukcie, tepelne izolované špičkové HI systémy spĺňajúce najvyššie požiadavky na tepelnú úsporu budov či požiarne odolné konštrukcie. Stavebné hliníkové systémy sa vyznačujú vysokými technickými a izolačné parametre, a zároveň sú cenovo veľmi priaznivé. Okrem štandardnej ponuky sme schopní pripraviť individuálne riešenie pre potreby konkrétneho objektu.

 


 

www.oknadverefasady.sk - ilustračný obrázokwww.oknadverefasady.sk - ilustračný obrázok


Montáž týchto výrobkov prevádzame po celom území SR. Možný spôsob montáže si pozrite v sekcii montáž.


Dodávatelia : systémy odoberáme  od spoločnosti ALUMIL alebo CORTIZO.

Použitie : Individuálna výstavba , občianské stavby

Služby :  pred realizáciou je potrebná odborná konzultácia na vyjasnenie detailov a požiadaviek investora a architekta.