Interiérové dvere


funkčne a esteticky dotvárajú priestory spolu so zariadením bytu. Materiálové, designové a farebné riešenie vyberáme spolu s klientom.

Ponúkame Vám kolekciu moderných a tradičných dverí od nemeckého výrobcu, ktoré sú vyrobené s použitím kvalitných materiálov s množstvom farebných kombinácií a povrchových úprav. Všetky dvere sú vytvorené s dôrazom na detaily a kombinujú v sebe dizajn s funkčnosťou.

obrázok č.1 - Interierové dvere otváravé celopresklenné nerezové prevedenieobrázok č.1 - Interierové dvere otváravé celopresklenné nerezové prevedenie


 

obrázok č.2 - Interierové dvere celopresklenné - kyvnéobrázok č.2 - Interierové dvere celopresklenné - kyvné  obrázok č.3 - Interierové dvere celopresklenné - posúvneobrázok č.3 - Interierové dvere celopresklenné - posúvne

  
VCHODOVÉ DVERE


PLAST

Žiadny iný materiál, z ktorých sa dnes vyrábajú vstupné dvere sa na to tak ideálne nehodí ako plast.Práve jednoduchosť údržby materiálu a odolnosť materiálu sú argumentom pre použitie plastových vchodových dverí ako v súkromnom, tak v priemyselnom sektore.


Hliník

Hliník ponúka najlepšiu tepelnú a zvukovú izoláciu, individuálne možnosti stvárnenia s povrchom vysoko odolným voči poveternostným vplyvom a ľahkým na údržbu.
Drevo-hliník

vnútri vytvára drevo prirodzenú blaženú atmosféru bývania, zvonku potom jednoduchá údržba hliníkového obkladu. .

Exterier - hliník ....

     Trvalá ochrana proti poveternostným vplyvom
     Dlhodobá trvanlivosť, vysoko hodnotné, ľahko udržiavateľné
     Možno vo všetkých odtieňoch podľa RAL
     recyklovateľná surovina

... Vnútri drevo!

     Dobré tepelne izolačné vlastnosti
     Dobré podmienky bývania
     Povrch dreva ladí s Vaším nabytkom či interiérom
     Surovina je obnoviteľná a šetrí energiu
  

 


 

Dôležitý faktor - bezpečnosť

Na klasifikáciu ochrany voči vlámaniu sa používajú rôzne triedy odolnosti. V septembri 2011 bola uverejnená nová európska rada noriem ochrany pred vlámaním. Podľa novej normy (DIN EN 1627) sa rozlišuje od RC 1 N do RC 6. RC je označenie pre anglicky pojem „Resistance Class“

 
Triedy odolnosti podľa normy ENV 1627 sa definujú podľa typu páchateľa, jeho správania, miesta aplikácie prvku, rizika a aplikačných odporúčaní od triedy  RC 1 do RC 4  /WK1 do WK4/.

Triedy odolnosti v skratke:

    RC 1: Konštrukčné prvky vykazujú základnú odolnosť voči pokusom o vlámanie prostredníctvom fyzického násilia, ako vrazenie a zapretie sa nohou alebo plecom, vysúvanie nahor a vytrhnutie. Tieto konštrukčné prvky vykazujú len malú ochranu voči nasadeniu páčidiel, čas odporu - 3min.

    RC2: Príležitostný páchateľ sa navyše pokúša prekonať zamknutý a uzatvorený konštrukčný prvok aj s jednoduchým náradím, ako sú šraubovák, kliešte a kliny, čas odporu - 3min.

    RC 3: Páchateľ sa navyše pokúša vlámať do uzamknutého a uzatvoreného konštrukčného prvku aj pomocou druhého náradia, ako šraubovák a páčidlo, čas odporu - 3min.

    RC 4: Skúsený páchateľ navyše použije aj píliace a úderné náradie, ako sekeru, dláto, kladivo a majzlík, ako aj akumulátorovú vŕtačku, čas odporu - 5 min.

obrázok- punc bezpečnosti naších dveríobrázok- punc bezpečnosti naších dverí

 


Montáž týchto výrobkov prevádzame po celom území SR.
Použitie : Individuálna výstavba , občianské stavby

Služby :  pred realizáciou je potrebná odborná konzultácia na vyjasnenie detailov a požiadaviek investora a architekta.

 Odborný konzultant


Ing. Michal HRUŠČÁK

mob. 0905 584 906     fax.055/ 7299030   tel.055/6224435  

e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.      www.oknadverefasady.sk