ROKA - SHADOW BLOCK

Žaluziový prvok na omietkové murivo s integrovanou sieťou proti hmyzu

 

Inovatívny žaluziový kastlík z rady ROKA-SHADOW BLOCK je určený pre stavby s omietkou a umožňuje  najefektivnejšiu  možnu úsporu energie aj najvyšši komfort. Sú vhodné pre osadenie vsetkých žalúzií bežne dostupných  na trhu. Ani splneniu individuálných požiadaviek sa medze nekladú, keď ide ide o konštrukciu alebo o materiály rôzných skupín vodivosti tepla. Použitím vysoko kvalitných izolačných materiálov zo skupiny tepelnej vodivosti WLG 032 - umožňuje dodržanie požiadavok pre kategóriu KfW40 - a pre pasívne domy.

Roka-SHADOWRoka-SHADOW

Roka-SHADOWRoka-SHADOWRoka-SHADOWRoka-SHADOW


 

ROKA - SHADOW BLOCK WDVS - žaluziový prvok určený pre novostavby

Roka-SHADOWRoka-SHADOW

 

Žaluziový kastlík ROKA - Shadow BLOCK WDVS bol vyvinutý pre použitie zateplených fasád s úzkým obvodovým murivom.Vhodným zateplením splníte požadované kritéria pre pasívny dom. Vďaka spojeniu horného stabilizačného uholníka s vlastným murivom vzniká stabilné termický oddelené spojenie preberajúce zaťaženie kastlíka čo umožňuje trvale pripevniť i veľké žalúziové konštrukcie a zamedzuje eventuálným trhlinám v omietke.

 


 Roka-SHADOWRoka-SHADOW

Roka-SHADOWRoka-SHADOW


Montáž týchto výrobkov prevádzame po celom území SR. Možný spôsob montáže si pozrite v sekcii montáž.


Použitie : Individuálna výstavba , občianské stavby

Služby :  pred realizáciou je potrebná odborná konzultácia na vyjasnenie detailov a požiadaviek investora a architekta. 


Odborný konzultant

Ing. Michal HRUŠČÁK

mob. 0905 584 906     fax.055/ 7299030   tel.055/6224435  

e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.      www.oknadverefasady.sk