Iný štandart výstavby vyžaduje iný prístup k návrhu.

Čo znamená v Pasívnom dome vysoká kvalita stavby?

Pri realizácii Pasívnej stavby treba dbať na  všetky „teoretické - výpočtové“ parametre, ktoré musia zodpovedať aj skutočným hodnotám. Pri realizácii stavby dodržiavame vysokú kvalitu realizácie stavby. Aj s odstupom času musia ostať použité materiály a ich zabudovanie na rovnakej úrovni a ich vlastnosti sa nemôžu zhoršovať.

Kvalita izolácií: tepelné izolácie Pasívnych domov majú neobvyklú hrúbku. Pri realizácii preto dávame pozor, aby nevznikali škáry pri montáži polystyrénových dosiek. Izolácie stien, strechy a podlahy musia na seba nadväzovať a vytvárať jednotný celok tzv. tepelnoizolačný obal budovy.

Vylúčenie tepelných mostov je pre Pasívne domy podmienkou. Riešenie musí byť navrhnuté už vo fáze projektu. Sú to miesta, kde sa stretávajú dve konštrukcie a kde je izolácia zoslabená, alebo nie je vôbec. Tepelný most je miesto v „obálke“ domu, kadiaľ uniká podstatne viac tepla, preto sú neprípustné.

Vzduchotesnosť stavby: vďaka nej predchádzame nežiaducim únikom tepla.

 

 

 


 

 


  

 


Montáž týchto výrobkov prevádzame po celom území SR. Možný spôsob montáže si pozrite v sekcii montáž.Použitie : Individuálna výstavba , občianské stavby

Služby :  pred realizáciou je potrebná odborná konzultácia na vyjasnenie detailov a požiadaviek investora a architekta.


 

Odborný konzultant

Ing. Michal HRUŠČÁK

mob. 0905 584 906     fax.055/ 7299030   tel.055/6224435   

e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.      www.oknadverefasady.sk