Novinka pre rok 2015Hliníkové vchodové dvere ALUMIL - Supreme systém SD 95

Dvere spĺňajúce parametre bezpečnostnej triedy RC - 3 /WK-3 staré označenie/

 

Koeficient izolácie:                          Uf=1,68 W/m2K

U-Faktor:                                         Ud<0,87 W/m2K

3 úrovne hydroiolácie                     3 tesnenia

Vzduchotesnosť:                              trieda 3

Vodotesnosť:                                    trieda 3

Odolnosť proti zaťaženiu vetrom:   3A

Skupina bezpečnosti:                       RC 3 / WKIII

Zníženie hluku                                  na 45 dB

 


 
Systémové riešenia pre kontrolu prístupu : Elektronická kontrola prístupu


Koncept domových dverí GU: GU-SECURY Automatic access controlled

Bezpečné – komfortné – flexibilné

Domové dvere a vchodové dvere do bytov sú najdôležitejším spojovacím bodom medzi súkromným obydlím a vonkajším svetom. Ich atraktívnym prevedením s prihliadnutím na individuálne požiadavky obyvateľov sa trvale zabezpečí vysoká kvalita bývania.

Pre komfortný a kontrolovaný prístup do obydlia, ponúka prémiový koncept domových dverí skupiny GU celú paletu inteligentných riešení: od povolenia pro­stred­níct­vom kódovej klávesnice, či skeneru prsta, cez otváranie ďiaľkovým ovládaním, až po integráciu do systému Somfy Hausautomation.

S konceptom domových dverí skupiny GU majú obyvatelia, ale aj dodávatelia výhodu kompletného balíka typu plug and play: táto jedinečná kombinácia zámku s viacnásobným uzamykaním, prechodom prúdu, ovládaním a voliteľným pohonom otváravých dverí, je dokonale zosúladená. To uľahčuje montáž a stanovuje nové štandardy pre bezpečnosť a komfort domových dvier.

  
 
 Komfortný prístup – bez použitia kľúča


Biometrické rozpoznávanie odtlačku prsta alebo individuálny kód zabezpečia komfortný vstup celkom bez kľúča. Vďaka jednoduchému ovládaniu, konfigurácii a uvedeniu do prevádzky, môže systém každý jednoducho obsluhovať. Skener prsta alebo kódová klávesnica môžu byť integrované do oblasti poštovej schránky alebo hovorového zariadenia. Systém môže byť voliteľne namontovaný priamo do steny domu na omietku alebo do štandardnej skrinky pod omietku.

 
 
 
Otváranie rádiovým vysielačom

Vďaka rádiovému vysielaču najnovšej generácie, môžete dvere odomykať a zamykať komfortne diaľkovým ovládaním. Kódovaný prenos zabezpečuje vysokú bezpečnosť. Pre ovládanie sa údaje medzi rádiovým vysielačom a dverami posielajú, ale aj prijímajú – pre priamu a jednoducho zrozumiteľnú spätnú odozvu cez dve farebné LED svetlá.

 

 

 


 Novinky pripravené k predaju od 5/2015

Zdroj : http://www.g-u.com/SK/sk/aktualne.html